תקנון- תנאי שימוש

ברוכים הבאים לחנות הוירטואלית של מטרניטי בגדי הריון
בתקנון זה בו נשתמש בלשון נקבה, אך הכוונה גם לזכר.

1. בשימוש בחנות או בביצוע הזמנה בחנות את מעניקה את אישורך והסכמתך לכל התנאים המפורטים בתקנון תנאי שימוש זה, ולכן מומלץ לעיין בו במלואו.

2. חנות וירטואלית מטרניטי(להלן: "החנות") מופעל ע"י חברת מטרניטי (להלן:"מטרניטי") ומשמש כאתר מכירה לבגדי הריון ומוצרים נוספים ("המוצרים"). "החנות" נסלקת באמצעות חברת ויזה ופלאכארד ובעלת אבטחת ssl מתקדמת,באמצעותה יכול ציבור הגולשים באתר להזמין ולרכוש בגדי הריון ומוצרים נוספים באתר.

3. תנאי שימוש ורכישה באתר

3.1 מי יכולה לרכוש באתר? כל תושבת ישראלית אשר מלאו לה 18 שנים וברשותה תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.
3.2 ניתן לעשות שימוש בחנות אך ורק לצורך רכישת מוצרים ובקשת מידע, אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת.
3.3 הזמנה בחנות תתקבל ותשלח עבור הגולשת באם התקיימו כל התנאים הבאים :
3.3.1 המוצרים המוזמנים נמצאים ורשומים כקיימים במלאי במועד ביצוע ההזמנה.
3.3.2 מולאו פרטי ההזמנה באופן מלא ונכון לצורך חיוב ומשלוח עבור ה"גולשת" המתקשר עם החברה באמצעות תקנון זה.
3.3.3 ניתן אישור למימוש העסקה ע"י חברת האשראי.
3.3.4 חל איסור להעתיק תוכן, תמונות וכן חומר נוסף מהאתר.
4. סוגי רכישות באתר:
4.1 רכישה רגילה בחנות - בעת ביצוע הרכישה באתר תדרש הלקוחה להכניס למערכת את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום. כן ניתנת ללקוחה האפשרות לרשום פרטים זהים או נוספים למשלוח החשבונית. בסיום העסקה ואישורה ע"י חברת האשרא. במידה ונבחר ע"י הלקוחה ביצוע הזמנת "המוצרים" בדואר רשום, תשלח לאחר משלוח ה"מוצרים " על ידנו הודעה נוספת לכתובת המייל שנרשמה בהזמנה ובה יעודכן הלקוח במספר הדואר הרשום למעקב עצמאי באתר הדואר (ראי סעיף אספקת מוצרים).
4.2 רכישה טלפונית – ע"פ חוק רכישה במסמך חסר, כלל הפרטים שימסור הלקוח בעת הרכישה זהים לפרטים הנדרשים עפ"י סוגי המכירות המפורטות בסעיפים4.1 לעיל, בתוספת פרט ת.ז של בעל הכרטיס הניתן בעת ההזמנה. יובהר בכל הלשון: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוחה למלא פרטיה מדויקים בעת ביצוע ההזמנה בכל סוגי הרכישות.
4.3 מטרניטי מתחייבת לא לעשות שימוש מסחרי או להעביר את המידע הקיים על לקוחותיה לכל צד שלישי, אלא לשם מימוש הזמנות הלקוחות בחנות ולצורך זה בלבד.
5. תשלום בחנות
5.1 מחיר המוצרים באתר הינו כולל מע"מ לפי הדין.
5.2 הסליקה באתר מבוצעת ע"י חברה חיצונית המספקת עבור האתר שירותי סליקה וריטואלים להלן פלאכארד
5.2.1 אנו נוקטים משנה זהירות לפי התקנים הדרושים בהתייחס לסודיות המידע באתר.
5.2.2 כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשה באופן מוצפן על פי תקן; פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת. כל העברה של מספר כרטיס מוצפנת לפי תקן PCI DSS , SSL.
5.2.3 הגנת פרטיות: הננו מתחייבים שלא להעביר פרטי לקוחות לשום כגורם נוסף.
5.2.3 בקיום מקרים שאינם בשליטתנו ו/או הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
5.4 השלמת עסקה בחנות הינה רק לאחר קבלת האישור מן חברת הסליקה. באם התקבל סירוב מכל סוג, החברה תעדכן את הלקוחה בטווח 24 שעות מעת ביצוע העסקה באתר.
5.5 החיוב בחנות הינו מיידי באם אושרה העסקה ע"י חברת האשראי ככל שהמוצר המוזמן הינו זמין במלאי.
5.6 ככל שלא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי, תקבל מבצעת הפעולה הודעה מתאימה מהחברה תוך 24 מעת ביצוע ההזמנה. לצורך השלמת הרכישה תידרש מבצעת הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החברה לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצעת הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. במידה ולא הוסדר האישור הנ"ל בתוך5 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה מטרניטי זכאית לבטל את ההזמנה חד צדדית, וזאת מבלי שללקוחה המתקשרת עם החברה בתקנון זה תהא כל טענה ו/או תביעה ו/ או השגה כנגד החברה.
6. מוצרים בחנות:
6.1 מדיניות משלוחים - אספקת המוצרים ללקוחה יכולה להתבצע בדואר רשום,בדואר שליחים או באיסוף עצמי בתיאום מראש בעת ההזמנה. זמני אספקה עד 7 ימי עסקים מיום תשלום ההזמנה.

6.2 משלוח דואר רשום – בעת ההזמנה בדף הקופה תינתן כברירת מחדל משלוח חינם. הלקוחה לא תשלם על כול משלח ובתנאי שמדובר במשלוח בדואר רשום.
6.3 משלוח דואר שליחים- השירות הוא של רשות הדואר. ההזמנה תצא אל הלקוחה עד 36 שעות מרגע ההזמנה ותגיע אליה ביום למרת המשלוח. בעת שביתה של רשות הדואר, יווצר קשר עם הלקוחה לתאם מסירה באופן אחר של ההזמנה.
6.4 לאחר הוצאת המשלוח אל הלקוחה, תקבל הלקוחה הודעת טקסט בטלפון ובה מספר הדואר הרשום של הזמנתה. באמצעות מספר זה ניתן יהיה לאתר את המשלוח באתר הדואר תחת לשונית "מעקב משלוחים" .
6.4.אין "החנות" אחראית לעיכוב במסירת המוצר בשל סיבות שאינו בשליטתו : כח עליון, שביתות, עיצומים ותקלות טכניות אחרות של דואר ישראל, וכן באם הלקוחה אינה אוספת את ה"מוצרים" בתוך 7 ימים מעת קבלת הזימון לסור אל סניף הדואר.
6.5 החנות לא תשא באחריות למקרה שבו הרכישה של הלקוחה לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהלקוחה לרכוש ו/או לקבל מוצרים.
7. מדיניות החלפה/ החזרה
7.1 מטרניטי מתחייבת לספק מוצרים איכותיים ללקוחה, ולפעול בהגינות וביושר מול הלקוח, תוך מתן שירות הולם ויסודי לכל פניה.
7.2 החלפת מוצרים – ניתן להחליף כל מוצר אשר נקנתה בחנות או בכול אפשרות מכירה אחרת, בצירוף חשבונית מס או פתק החלפה.
7.2.1 במקרה של החזרה, עלות משלוח החזרת המוצר בדואר רשום תחול על החנות, ובאמצעות מעטפת בלדר ריקה ומבויילת שתימצא בתוך החבילה. רק צריך לשלשל לתיבה.,
7.2.2 במידה שתחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר רשאי "החנות" , לבטל את הרכישה הספציפית לפי שיקול דעתה.
7.2.3 ביטול עסקה- לפי חוקי הגנת הצרכן.

8. קניין רוחני
8.1 זכויות היוצרים והקניין הרוחני ב"חנות" ובשירותיה הינם של מטרניטי בלבד, או של צדדים שלישיים שהעניקו לחברה הרשאה להשתמש בהם. החברה הינה הבעלים ו/או בעלת זכויות השימוש ו/או ההפצה של השמות ושל הסימנים המסחריים של האתר ובתוכנה, בפטנטים ובתכנים שיווקים של האתר ובתוכנה, בין שהם רשומים ובין שאינם רשומים, בסודות מסחריים הכרוכים בהפעלת האתר ובתוכנה ובהענקת השירותים, בעיצוב האתר, במידע הטכנולוגי הכרוך בהפעלתו, לרבות תוכנות, יישומים, קבצים גראפיים ואחרים, קודי מחשבים, טקסטים ו/או כל חומר אחר הכלול בהם.
8.2 הרי שכל מידע, תצוגה וכיו"ב המופיעים בחנות ובתוכנה, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני לוגו, משחקים שיווקים ומבצעים ייחודיים וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של מטרניטי. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים בהם.
8.3 אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, או למסור לצד שלישי את המידע ו/או כל חלק הימנו. אין לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע ו/או בכל חלק, אלא במתן היתר מראש ובכתב מאת החברה.
9. דין ושיפוט
9.1 .מקום השיפוט הבלעדי לכל טוענה הינו בבתי המשפט בת"א בלבד.
10. מדיניות אחריות: מטרניטי אחראית למוצרים ולתכנים המוצגים באתר, לשירות ולזמני אספקה.